Home

Gegevens

Agenda

. Clubagenda

. Barrooster

. Regio

Uitslagen

Foto`s

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bardiensten
April 2018
02 maandag    2e Paasdag  Speelavond
04 woensdag Lenie v.d. B, Ger V, Mieke T  Speelavond
09 maandag  Be S, Gonnie C, Fenna B competitie
11 woensdag Patrick-, Coby v.d.K  Speelavond
16 maandag Frans de R, Plonie E  Speelavond
18 woensdag Bertus-, Marja van D  Speelavond
23 maandag Rob v.d. R, Esther v.d H , Harry van W  Speelavond
25 woensdag Wim-, Hetty L  Speelavond
30 maandag Harry O, Corrie B  Speelavond
Mei 2018
02 woensdag Christine T, Ton B, Frits S  Speelavond
07 maandag Be S, Gonnie C, Fenna B competitie
09 woensdag Thea S, Ada L, Mart K  Speelavond
14 maandag Liza-, Gerard V  Speelavond
16 woensdag Tineke-, Harrie R  Speelavond
21 maandag    2e Pinksterdag  Speelavond
23 woensdag Magda v.d. R, Frans S, Gerard L  Speelavond
28 maandag Nel van P, Daan R, Piet M  Speelavond
30 woensdag Carla de J, Robert van S, Bas v.d. P  Speelavond
Juni 2018
04 maandag Be S , Gonnie C, Fenna B competitie
06 woensdag Willie-, Loek S, Frans V  Speelavond
11 maandag Magda v.d. R, Frans S, Gerard L  Speelavond
13 woensdag Christine T, Ton B, Frits S  Speelavond
18 maandag Gabrie-, Bas V  Speelavond
20 woensdag Lenie v.d. B, Ger V, Mieke T  Speelavond
25 maandag Rob v.d. R, Esther v.d. H, Harry van W  Speelavond
27 woensdag Corrrie B, Harry O  Speelavond

 

Juli 2018
  2 maandag Be S, Gonnie C, Fenna B competitie
  4 woensdag Bertus-, Marja van D  Speelavond
  9 maandag Liza-, Gerard V  Speelavond
11 woensdag Wim-, Hetty L  Speelavond
16 maandag  Aad V, Jan-Dirk G  Speelavond
18 woensdag Thea S, Ada L  Speelavond
23 maandag Grieta-, Floor den H,  Hans S  Speelavond
25 woensdag Ada M, Petra K  Speelavond
30 maandag Liza-, Gerard V  Speelavond
Augustus 2018
  1 woensdag Tineke-, Harrie R  Speelavond
  6 maandag Be S, Gonnie C, Fenna B competitie
  8 woensdag Patrick-, Coby v.d. K  Speelavond
13 maandag Nel-, Jan S  Speelavond
15 woensdag Harrie-, Tineke R  Speelavond
20 maandag Nel van P, Daan R, Piet M  Speelavond
22 woensdag Christine T, Ton B  Speelavond
27 maandag Plonie E, Frans de R  Speelavond
29 woensdag Mart K, Magda v.d. R  Speelavond
September 2018
 3 maandag Be S, Gonnie C, Fenna B competitie
 5 woensdag Willie-,  Loek S, Frans V  Speelavond
10 maandag Ger V, Lenie v.d. B  Speelavond
12 woensdag Ada M, Petra K  Speelavond
17 maandag Aad V, Jan-Dirk G  Speelavond
19 woensdag Mieke T, Frits S  Speelavond
24 maandag Gabrie-,Bas V  Speelavond
26 woensdag Ria V, Ineke B  Speelavond

 

Oktober 2018
  1maandag  Be S, Gonnie C, Fenna B competitie
  3 woensdag Carla de J, Robert van S, Bas v.d. P  Speelavond
  8 maandag Nel-, Jan S  Speelavond
10 woensdag Patrick-,  Coby v.d. K  Speelavond
15 maandag Harry O, Corrie B  Speelavond
17 woensdag Bertus-, Marja van D  Speelavond
22 maandag Nel van P, Daan R, Piet M  Speelavond
24 woensdag Mieke T, Frits S  Speelavond
29 maandag Grieta-,Floor den H,  Hans S  Speelavond
31 woensdag Christine T, Ton B  Speelavond
November 2018
  5 maandag Rob v.d. R, Esther v.d. H, Harry van W  Speelavond
  7 woensdag Lenie vd B, Ger V  Speelavond
12 maandag Frans S, Gerard L  Speelavond
14 woensdag
Carla de J, Robert van S, Bas v.d. P  Speelavond
19 maandag Ria V, Ineke B  Speelavond
21 woensdag Thea S, Ada L  Speelavond
26 maandag Aad V, Jan-Dirk G  Speelavond
28 woensdag Willie en Loek S, Frans V  Speelavond
December 2018
  3 maandag Nel-, Jan S  Speelavond
  5 woensdag  Sinterklaasavond  Speelavond
10 maandag Harry O, Corrie B  Speelavond
12 woensdag Tineke-,  Harrie R  Speelavond
17 maandag Frans de R, Plonie E  Speelavond
19 woensdag Mieke T, Frits S  Speelavond
24 maandag kerstavond  Speelavond